(vyhodnocení) Test angličtiny – začátečníci

 

 

Výsledek testu je ORIENTAČNÍ, takže záleží především na Vás, na co se cítíte. Test je formou zaškrtávání a pravda/nepravda, proto i ten, kdo anglicky neumí, může mít polovinu odpovědí správně, má-li průměrně šťastný den. Proto není až tak důležitý výsledek, ale spíše Váš pocit a jistota odpovědí. Pokud něco zodpovíte, zkuste si zdůvodnit proč – jestliže to dokážete, můžete si bod hrdě připočítat. Pokud jste tipovali, bod si nepočítejte, i když je odpověď správná.

 

Poslech 15 – 14
Gramatický test 41-50
Váš výsledek je výborný. Pokud to bylo bez dopingu či podvádění, gratulujeme. Kurz pro znalé začátečníky by byl pro Vás dobrý především pro zopakování, ale pravděpodobně by pro Vás byl nesnesitelně lehký. Každopádně doporučujeme zkusit test s vyšší obtížností.

Poslech 13 – 10
Gramatický test 31-40
Váš výsledek je nadprůměrný, přesto by pro Vás kurz pro lehce pokročilé mohl být velmi užitečný pro zopakování, mohl by Vám vše vyjasnit, naučit Vás trochu nového a dobře Vás připravit pro vyšší obtížnosti. S těmito znalostmi se můžete přihlásit do kurzu pro lehce pokročilé, ale raději ještě zkuste test s vyšší obtížností.

Poslech 9 – 7
Gramatický test 21-30
Váš výsledek je průměrný. Kurz pro znalé začátečníky by pro Vás znamenal zopakování znalostí, ale i spoustu nových vědomostí. Je nejvyšší čas začít mluvit, než mnohé zapomenete. Budeme se těšit, že si společně “zaspeakujeme“. Doporučujeme kurz pro znalé začátečníky či lehce pokročilé .(můžete se podívat do obsahu kurzů a porovnat).

Poslech 6 – 3
Gramatický test 11-20
Váš výsledek je spíše podprůměrný. Účast v kurzu pro začátečníky by pro Vás jistě byla přínosná, ale bude potřeba, abyste se především ze začátku velmi aktivně připravovali. Pokud máte vůli a odhodlání, neváhejte a začněte. Doporučujeme kurz pro úplné začátečníky.

Poslech 2 – 0
Gramatický test 0-10
Váš výsledek znamená, že potřebujete začít nejlépe úplně od začátku. Tento test byl pro Vás pravděpodobně velmi náročný nebo nemáte svůj den. Pokud si s angličtinou nevíte rady, velice rádi Vám pomůžeme získat první znalosti. Doporučujeme kurz pro úplné začátečníky.

 

Podrobné info o látce probírané v jednotlivých kurzech najdete na https://www.koalaenglish.eu/course/jazykove-urovne-a-obsah-skupinkovych-kurzu/