O nás

Ahoj, to jsme my!

V naší jazykové škole učíme děti i dospělé, vedeme individuální lekce i skupinové kurzy. Využíváme metodu Speak Direct a využíváme také knihy English File. Oba druhy knih se soustředí na rozmluvení klientů, obsahují gramatiku, poslech i různá zábavná cvičení. Vyučujeme angličtinu, němčinu, španělštinu i čínštinu a nabízíme také různé letní kurzy, pololetní docházkové kurzy, kurzy o jarních prázdninách, maturitní kurzy, kurzy pro začátečníky i pokročilé a i firemní kurzy. Naší specializací jsou individuální kurzy, na které dochází 1 až 2 účastníci, většinou dospělí, kteří se bojí mluvit a chtějí se jazyk konečně naučit.

Jsme tým jazykových nadšenců a věříme, že každý se jazyk dokáže naučit, chce to jen pozitivní přístup a trpělivost. Rádi Vás navedeme na správnou cestu a pomůžeme Vám se zdokonalit. Nikdy není pozdě, proto neváhejte a ozvěte se nám!

Proč se učit s námi?

Přijďte 2, zaplatíte jen za 1

Ano, je to opravdu tak. Cena za lekci pro 2 osoby je u nás stejná jako pro jednu osobu. Pro vás to znamená, že pokud se začnete učit ve dvou, naučíte se jazyk o polovinu levněji než v jiných školách, a přitom stále za individuálního přístupu lektora.

Naučte se jazyk až 4x rychleji

Oproti jiným způsobům a metodám výuky cizích jazyků se u nás dostanete na stejnou úroveň až 4x rychleji. Díky tomu, že vás lektor během každé lekce aktivně zapojuje do rozhovorů, nejste pouze pasivním posluchačem a učíte se mnohem rychleji.

Mluvit budete na každé lekci

Během každé lekce vám bude lektor pokládat různé otázky a bude vás podporovat v tom, abyste maximálně mluvili. Tímto způsobem dokážeme docílit toho, že budete mluvit až 80% času z každé lekce.

Individuální nastavení výuky

Nezabýváme se skupinovou výukou, protože věříme, že každý potřebuje individuální přístup. Nechceme, abyste na našich lekcích jen seděli a vezli se s ostatními. Naším primárním cílem je naučit vás mluvit správně cizím jazykem, a naučit vás to rychle. Abychom to dokázali, náš lektor se věnuje vždy maximálně 2 studentům najednou.